Splitsko-makarski nadbiskupi
1. 1., Marija Bogorodica
* Katedrala, predsjedao euharistijskim slavljem na svetkovinu Marije Bogorodice uz zaziv Duha Svetoga na početku nove građanske godine
6. 1., Bogojavljenje
* Katedrala, predsjedao euharistijskim slavljem na svetkovinu Bogojavljenja
13. 1.
* Makarska – Kraljica mira, predsjedao euharistijskim slavljem i krstio blizance (četvrto i peto dijete) u obitelji Brzica
15. 1.
* Zadar, sudjelovao u proslavi sv. Stošije, zaštitnice Nadbiskupije
16. 1.
* Ordinarijat, predsjedao redovitom sjednicom biskupa Splitske metropolije
18. 1.
* Katedrala, predsjedao ekumenskom molitvom za jedinstvo kršćana
19. 1.
* Mlinište, predsjedao misom zadušnicom za pokojne roditelje
21. 1.
* Zagreb, sudjelovao na redovitom godišnjem zasjedanju HBK i BK BiH
* Zagreb, sudjelovao na izvanrednom plenarnom zasjedanju HBK
23. 1.
* Zagreb, predsjedao sjednicom Vijeća HBK za sjemeništa i duhovna zvanja
25. 1.
* Split – Pujanke, predsjedao euharistijskim slavljem na blagdan Obraćenja sv. Pavla
27. 1.
* Proložac, predsjedao euharistijskim slavljem te krstio blizance (četvrto i peto dijete) u obitelji Blažević, četvrto dijete u obitelji Dropuljić i treće dijete u obitelji Čuić
30. 1.
* Ordinarijat, predsjedao redovitom sjednicom dekanâ Nadbiskupije
2. – 3. 2.
* Dubrovnik, sudjelovao na proslavi sv. Vlaha
4. 2.
* Dubrovnik, predsjedao redovitom sjednicom biskupa Splitske metropolije
5. 2.
* Ordinarijat, primio generalnoga vizitatora Hrvatske provincije franjevaca trećoredaca glagoljaša fra Josea Antonija Martella
9. – 11. 2.
* Köln (Njemačka), posjetio Hrvatsku katoličku misiju u Kölnu i predvodio euharistijsko slavlje na blagdan bl. Alojzija Stepinca, zaštitnika Misije
13. 2., Pepelnica
* Katedrala, predsjedao euharistijskim slavljem na dan Pepelnice
17. 2.
* Sjemenište, predvodio euharistijsko slavlje u sklopu duhovne obnove za ministrante 7. i 8. razreda
18. 2.
* Ordinarijat, primio vrhovnu poglavaricu Družbe sestara milosrdnica sv. Vinka Paulskoga u Hrvatskoj časnu majku Miroslavu Bradicu
19. 2.
* Kaštel Sućurac, sudjelovao na otvorenju Vjeronaučne olimpijade za osnovne i srednje škole na nadbiskupijskoj razini
20. 2.
* Vepric, sudjelovao u korizmenoj duhovnoj obnovi svećenika Splitsko-makarske nadbiskupije
23. 2.
* Split – Sv. Frane na Obali, predvodio euharistijsko slavlje u sklopu duhovne obnove za roditelje Katedralnoga dekanata
28. 2.
* Imotski, sudjelovao na proslavi 99. rođendana fra Vjeke Vrčića
* Katedrala, predsjedao euharistijskim slavljem kao zahvalnicom za pontifikat Benedikta XVI. te predvodio euharistijsko klanjanje za izbor novoga pape
4. 3.
* Ordinarijat, primio s. M. Radoslavu Kevo, novoimenovanu provincijalnu glavaricu splitske Provincije Navještenja Gospodinova Družbe sestara milosrdnica sv. Vinka Paulskoga
13. 3.
* Ordinarijat, sudjelovao na Drugoj izvanrednoj sjednici Fakultetskoga vijeća Katoličkoga bogoslovnog fakulteta u Splitu
16. 3.
* Split – Sv. Frane na Obali, otvorio Dane kršćanske kulture u Splitu
* Split – Kman, predsjedao euharistijskim slavljem prigodom dolaska relikvija sv. Ivana Bosca
17. 3.
* Makarska, predvodio euharistijska slavlja u župi Kraljice mira te u katedrali Sv. Marka
* Sjemenište, predvodio euharistijsko slavlje u sklopu susreta članova Pokreta fokolara iz južne Hrvatske
18. 3.
* Ordinarijat – primio bogoslove koji će biti postavljeni za lektore i akolite
19. 3.
* Split – samostan Sv. Ane, predsjedao euharistijskim slavljem na svetkovinu sv. Josipa, zaštitnika splitske provincije Služavki Malog Isusa
20. 3.
* Konkatedrala, predsjedao euharistijskim slavljem povodom obljetnica smrti nadbiskupa Frane Franića i Ante Jurića
22. 3.
* Zagreb, Stalno vijeće HBK
* Jasenovac, predsjedao euharistijskim slavljem na Dan čišćenja pamćenja i pokore Požeške biskupije
23. 3.
* CBS, predsjedao euharistijskim slavljem u sklopu susreta roditelja i župnika te postavio dvojicu lektora i devetoricu akolita
24. 3., Nedjelja Muke Gospodnje
* Katedrala, predsjedao euharistijskim slavljem te otvorio svečano četrdesetosatno klanjanje (kvarantore)
* Katedrala, popodne sudjelovao na zajedničkoj uri klanjanja
25. 3., Veliki ponedjeljak
* Katedrala, popodne sudjelovao na zajedničkoj uri klanjanja
26. 3., Veliki utorak
* Ordinarijat, predstavljanje Uskrsne poruke i susret s medijskim djelatnicima
* Katedrala, popodne sudjelovao na zajedničkoj uri klanjanja
* Ordinarijat, sudjelovao u zatvaranju Dana kršćanske kulture te dodijeli nagrade „Andrija Buvina“ književnici Nevenki Nekić
27. 3., Velika srijeda
* Katedrala, predsjedao euharistijskim slavljem te zaključio kvarantore
* Katedrala, predsjedao svečanom molitvom časoslova
28.3., Veliki četvrtak
* Katedrala, predsjedao koncelebriranom misom posvete krizme i blagoslova bolesničkoga ulja te se susreo sa svećenicima u Sjemeništu
* Katedrala, predsjedao Misom Večere Gospodnje s obredom pranja nogu
29. 3., Veliki petak
* Katedrala, predsjedao svečanom molitvom časoslova
* Katedrala, predvodio obrede Muke Gospodnje
30. 3., Velika subota
* Katedrala predsjedao svečanom molitvom časoslova
* Ordinarijat, primio predstavnice redovnica koje djeluju u Nadbiskupiji te im čestitao Uskrs
* Svećenički dom, posjetio umirovljene i bolesne svećenike te im čestitao Uskrs
31. 3., Uskrsnuće Gospodinovo
* Katedrala, predvodio Vazmeno bdijenje
* Katedrala, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem
* Split – Zatvor, predvodio euharistijsko slavlje za osobe lišene slobode
2. 4.
* Ordinarijat, primio prof. dr. sc. José María Simón Castellvíja, predsjednika Svjetskoga udruženja katoličkih liječničkih društava (FIAMC)
* KBF, sudjelovao na proslavi 20. obljetnice utemeljenja splitske podružnice Hrvatskoga katoličkog liječničkog društva
3. 4.
* Trogir – samostan Sv. Nikole, pohodio sestre benediktinke i čestitao Uskrs
4. 4.
* Ordinarijat, primio apostolskoga nuncija u Republici Hrvatskoj nadbiskupa Alessandra D'Errica
7. 4.
* Sjemenište, nazočio svečanoj akademiji uoči svetkovine Blagovijesti
8. 4.
* Sjemenište, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem na svetkovinu Blagovijesti
8. – 9. 4.
* Zagreb, redovito proljetno zasjedanje HBK
13. 4.
* Sjemenište, slavio svetu misu za sudionike osnivačke skupštine Kluba učenika i prijatelja Nadbiskupijske klasične gimnazije
* Kaštel Stari, krstio malu Klaru, treće dijete u obitelji Darija i Mirne Primorac
14. 4.
* Split – samostan Sv. Klare, predsjedao euharistijskim slavljem s polaganjem svečanih zavjeta s. M. Lucije od Srca Isusova (Vikice Perdija)
* Split, glasovao na izborima za članove Europskoga parlamenta iz Republike Hrvatske
15. 4.
* Split – KBC, sudjelovao u otvorenju dječje dnevne bolnice za liječenje od zloćudnih bolesti na odjelu hematoonkologije
18. 4.
* Kaštel Sućurac, kanonski pohod župi Sv. Jurja i susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
19. 4.
* Metković – Sv. Ilija, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
20. 4.
* Metković – Dubravica, sveta krizma u župi Sv. Ilije
* Katedrala, predsjedao misnim slavljem s vjenčanjem Gabriela Crnova i Silvane Burilović
* Katedrala, predvodio molitveno bdijenje za duhovna zvanja
21. 4.
* Kaštel Sućurac, sveta krizma
24. 4.
* Split – Kamen, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
25. 4.
* Split – Sukoišan, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
26. 4.
* Žrnovnica, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
27. 4.
* Split – Kamen, sveta krizma
* Omiš – Priko, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
28. 4.
* Žrnovnica, sveta krizma
* Omiš – Priko, sveta krizma
29. 4.
* Sinj, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
1. 5.
* Split – Sukoišan, sveta krizma
4. 5.
* Sinj, sveta krizma za okolicu i dijelove grada
* Ruda, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Grab, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
5. 5.
* Ruda, sveta krizma i blagoslov kapelice sv. Ivana Nepomuka
* Grab, sveta krizma
* Split – Palača Skočibučić-Lukaris, otvaranje izložbe „Marjanske crkvice“
6. 5.
* Split – HNK, nazočio svečanoj sjednici Gradskoga vijeća
* Katedrala, predsjedao svečanom prvom večernjom svetkovine sv. Dujma
7. 5., sv. Dujam
* Split – Obala, sudjelovao u procesiji od Katedrale do Trga dr. Franje Tuđmana i koncelebrirao na euharistijskom slavlju kojemu je predsjedao dubrovački biskup Mate Uzinić
8. 5.
* Dicmo, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Vojnić, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
9. 5., Uzašašće Gospodinovo
* Ordinarijat, primio predstavnike Facebook-skupine „Pomozimo djeci s invaliditetom“
11. 5.
* Bleiburg (Austrija), predvodio procesiju i euharistijsko slavlje na spomendan žrtava Bleiburške tragedije i Križnoga puta
12. 5.
* Vojnić, sveta krizma
* Dicmo, sveta krizma
13. 5.
* Split – Škrape, predvodio euharistijsko slavlje i procesiju na blagdan Gospe Fatimske, zaštitnice župe
16. 5.
* Sjemenište, na Dan KBF-a predsjedao euharistijskim slavljem i nazočio svečanoj akademiji
* Split – Poljud, susret s krizmanicima
17. 5.
* Ordinarijat, primio mag. Andreju Ikić-Böhm, veleposlanicu Republike Austrije u Republici Hrvatskoj
* Katedrala, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Vranjic, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
18. 5.
* Split – Poljud, sveta krizma
19. 5., Pedesetnica – Duhovi
* Vranjic, sveta krizma
* Katedrala, sveta krizma
* Split, glasovao na lokalnim izborima za Grad i Županiju
22. 5.
* Vepric, Svećenički dan Splitsko-makarske nadbiskupije
23. 5.
* Split – Lovrinac, misa zadušnica i pogreb fra Špira Marasovića
25. 5.
* Split – Veli Varoš, sveta krizma za autističnu djecu
* Turjaci, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Košute, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
26. 5.
* Turjaci, sveta krizma
* Košute, prva sveta krizma u povijesti župe
28. 5.
* Ordinarijat, primio savjetnike Djela Marijina za jugoistočnu Europu
29. 5.
* Trogir – Drid, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
30. 5., Tijelovo
* Katedrala, predsjedao euharistijskom slavlju s ophodom po Peripteru
31. 5.
* Veliko Brdo, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Tučepi, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
1. 6.
* Trogir – Drid, sveta krizma
* Split – Brda, posveta crkve Blažene Djevice Marije i suzaštitnika sv. Ivana Evanđelista
2. 6.
* Veliko Brdo, sveta krizma
* Tučepi, sveta krizma
3. 6.
* Ordinarijat, susret sa sudionicima Katoličke malonogometne lige
4. 6.
* Ordinarijat, primio polaznike XV. naraštaja Vojnog učilišta „Ban Josip Jelačić“
5. 6.
* Zagreb, redoviti godišnji susret biskupa HBK s redovničkim provincijalima
* Zagreb, izvanredna plenarna sjednica HBK
7. 6., Srce Isusovo
* Split – Manuš, predsjedao euharistijskim slavljem
* Split – Visoka, predsjedao euharistijskim slavljem
8. 6.
* Brist, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Gradac, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
9. 6.
* Brist, sveta krizma
* Gradac, sveta krizma
10. 6.
* Sjemenište, susret sa splitskim dobrovoljcima građanske inicijative „U ime obitelji“
12. 6.
* Sitno Donje, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
13. 6.
* Split – Sv. Frane na Obali, predsjedao euharistijskim slavljem na blagdan sv. Ante Padovanskoga
14. 6.
* Katedrala, predsjedao euharistijskim slavljem za sudionike susreta novaka srednje i istočne Europske asistencije Družbe Isusove
* Vid, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
15. 6.
* Vid, sveta krizma
16. 6.
* Sitno Donje, sveta krizma
17. 6.
* Ordinarijat, primio fr. Antu Gavrića, provincijala Hrvatske dominikanske provincije
* Podstrana – Grljevac, posjetio samostan sestara Franjevki od Bezgrješne i slavio svetu misu
18. 6.
* Ordinarijat, primio novoizabranoga župana Zlatka Ževrnju s pratnjom
19. 6.
* Sjemenište, misa zahvalnica za proteklu školsku godinu te dodjela maturalnih svjedodžbi i nagrada učenicima
20. 6.
* Ordinarijat, primio novoizabranoga gradonačelnika Ivu Baldasara s pratnjom
* Katedrala, misa zahvalnica na kraju akademske godine za sveučilišnu zajednicu
21. 6.
* Ordinarijat, primio članove Europske mreže zajednica
* Bagalović – Krvavac, misa zadušnica i pogreb don Stjepana Gnječa
22. 6.
* Sjemenište, predsjedao euharistijskim slavljem za sudionike Nadbiskupijskoga ministrantskog susreta
* Slime, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
24. 6., Rođenje sv. Ivana Krstitelja
* Slime, sveta krizma
26. 6.
* Trilj, proslava 25. obljetnice misništva don Ivana Čotića, don Stipe Ljubasa, don Jurice Petkovića i don Tomislava Topčića
27. 6.
* Ordinarijat, primio buduće mladomisnike i uručio dekrete o jurisdikciji
29. 6., Sv. Petar i Pavao
* Katedrala, podijelio sveti red prezbiterata četvorici đakona Splitsko-makarske nadbiskupije te trojici franjevaca Provincije Presvetog Otkupitelja
30. 6. – 4. 7.
* Rim, godišnji europski susret za pastoral duhovnih zvanja
6. 7.
* Đakovo, ustoličenje novoga đakovačko-osječkog nadbiskupa Đure Hranića
7. 7.
* Srinjine, predvodio euharistijsko slavlje u sklopu proslave 600. obljetnice prvoga spomena stare crkve i 150. obljetnice gradnje nove crkve
8. 7.
* Ordinarijat, primio izaslanstvo Viteškoga alkarskog društva Sinj
12. 7.
* Split – Gospa od zdravlja, podijelio sveti red đakonata franjevcu Provincije Presvetog Otkupitelja
13. 7.
* Bagalović, predvodio obred prijenosa kostiju don Radovana Jerkovića i predsjedao euharistijskom slavlju
14. 7.
* Zagreb, Stalno vijeće HBK
15. 7.
* Blato n/C, susret s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
16. 7.
* Blato n/C, sveta krizma
23. 7.
* Ordinarijat, primio mladomisnike i uručio im prve dekrete
* Ordinarijat, primio Borisa Ćurkovića, predsjednika Gradskoga vijeća Grada Splita, te njegove zamjenike Igora Mladinića i Petra Škorića
26. 7.
* Omiš, nazočio završnici Festivala dalmatinskih klapa
1. 8.
* Ordinarijat, primio s. Anamariju Radan, novoizabranu provincijalnu glavaricu splitske provincije Sestara služavki Malog Isusa
2. 8.
* Sjemenište, primopredaja službe ravnatelja Sjemeništa
3. 8.
* Trogir, na blagdan bl. Augustina Kažotića zajedno sa sudionicima Generalnoga kapitula Reda propovjednika koncelebrirao na euharistijskom slavlju pod predsjedanjem zagrebačkoga nadbiskupa Josipa kard. Bozanića
4. 8.
* Split-Kman, predvodio euharistijsko slavlje i krstio šesto dijete u obitelji Stanka i Gabrijele Prcela
* Sinj, nazočio 298. Sinjskoj alci
6. 8.
* Trogir – samostan Sv. Nikole, slavio misu zadušnicu za pokojnu benediktinku s. Mariju Nikolinu
7. 8.
* Sinj, predsjedao euharistijskim slavljem u sklopu susreta duhovnih zvanja Cetinskoga kraja
8. 8.
* Split – samostan Sv. Dominika, na blagdan sv. Dominika predvodio euharistijsko slavlje na završetku Generalnoga kapitula Reda propovjednika
10. 8.
* Solin – Gospa od Otoka, predvodio euharistijsko slavlje za sudionike hodočašća mladih u Sinj
11. 8.
* Split – samostan Sv. Klare, na blagdan sv. Klare predsjedao misnim slavljem
15. 8., Uznesenje Blažene Djevice Marije
* Sinj, predvodio procesiju gradom i predsjedao euharistijskim slavljem
* Split, predvodio procesiju od Katedrale do Pojišana i predsjedao euharistijskim slavljem
16. – 25. 8.
* Godišnji odmor
23. 8.
* Nova Sela n/N – Šiljegi, predsjedao euharistijskim slavljem na Europski dan sjećanja na žrtve totalitarnih režima
23. – 25. 8.
* Vepric, sudjelovao na susretu bogoslova Splitsko-makarske nadbiskupije
26. – 27. 8.
* Sjemenište, nazočio katehetskoj ljetnoj školi za vjeroučitelje osnovnih škola
26. 8.
* Katedrala, predvodio euharistijsko slavlje za sudionike katehetske ljetne škole za vjeroučitelje osnovnih škola
27. – 30. 8.
* Zidine (BiH) – Duhovni centar „Karmel“, nazočio permanentom obrazovanju mlađih svećenika Splitske metropolije i Franjevačke provincije
29. 8.
* Prozor (Rama, BiH) – predsjedao euharistijskim slavljem u sklopu permanentnog obrazovanja mlađih svećenika
31. 8.
* Udbina, na blagdan svih svetih hrvatskih mučenika koncelebrirao na euharistijskom slavlju pod predsjedanjem nadbiskupa Nikole Eterovića, generalnoga tajnika Biskupske sinode
2. 9.
* Sjemenište, na početku školske godine predsjedao euharistijskim slavljem za učenike i profesore Nadbiskupijske klasične gimnazije „Don Frane Bulić“
7. 9.
* Vepric, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem i predvodio procesiju sa svijećama uoči blagdana Rođenja Marijina
8. 9.
* Solin, predvodio procesiju ulicama grada i predsjedao svečanim euharistijskim slavljem na blagdan Rođenja Marijina
* Solin, predsjedao večernjim euharistijskim slavljem
11. 9.
* Zagreb, sjednica Stalnoga vijeća HBK
12. 9.
* Katedrala, predsjedao euharistijskim slavljem za prosvjetne djelatnike te uručio kanonske mandate vjeroučiteljima
13. 9.
* Split – samostan Sv. Dominika, nazočio otvorenju XXIX. Redovničkih dana u Splitu te predsjedao euharistijskim slavljem za sudionike
14. 9.
* Ordinarijat, primio sudionike Poljsko-hrvatskoga susreta katoličke mladeži
15. 9.
* Sjemenište, predsjedao euharistijskim slavljem na početku nove sezone Katoličke malonogometne lige „Ivan Pavao II.“
18. – 20. 9.
* Zagreb – Vrhovec, kao predsjednik Vijeća HBK za sjemeništa i duhovna zvanja sudjelovao na susretu animatora za duhovna zvanja
22. 9.
* Sinj, predvodio euharistijsko slavlje na završetku Mariološko-marijanskog simpozija
25. 9.
* Split – Gospa od Zdravlja, predsjedao euharistijskim slavljem za srednjoškolce grada Splita
27. 9.
* Rijeka, Stalno vijeće HBK
28. 9.
* Pula, beatifikacija sluge Božjega don Miroslava Bulešića
28. – 29. 9.
* Šibenik, na blagdan sv. Mihovila predvodio procesiju i svečano euharistijsko slavlje u koncelebraciji s biskupima Metropolije
30. 9.
* CBS, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem prigodom blagdana sv. Jeronima i početka nove odgojne godine
1. 10.
* KBF, predsjedao euharistijskim slavljem na početku nove akademske godine
1. – 2. 10.
* Hvar, sudjelovao u proslavi sv. Stjepana I., pape i mučenika
2. – 3. 10.
* Hvar, predsjedao redovitom sjednicom biskupa Splitske metropolije
4. 10.
* Split – Klerikat, prigodom blagdana sv. Franje Asiškoga i susreta franjevačkih i dijecezanskih bogoslova predsjedao euharistijskim slavljem
* Solin, blagoslovio gradilište nove crkve na Gospinom Otoku
5. 10.
* Katedrala, predvodio misno slavlje za sudionike simpozija HKLD-a
6. 10.
* Marija Bistrica, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem u sklopu XXI. Vojno-redarstvenoga hodočašća
8. 10.
* Imotski, predvodio misu zadušnicu za pok. fra Dinka Bekavca
9. 10.
* Trilj, predvodio misu zadušnicu za pok. don Ivana Dragušicu
* Sjemenište, sudjelovao na susretu zajednica „Obnova u Duhu Svetom“
12. 10.
* Split, zajedno s Blankom i Marinom Vlašić sudjelovao u snimanju audiovizualnoga projekta Katekizma Katoličke Crkve pod vodstvom redatelja Gjona Kolndrekaja
13. 10.
* Maljkovo, predsjedao euharistijskim slavljem uz proslavu stote obljetnice blagoslova župne crkve
14. 10.
* KBF, primopredaja službe dekana KBF-a
* Split, blagoslovio novi studentski dom „Campus“
16. – 18. 10.
* Zagreb, redovito jesensko zasjedanje HBK
20. 10.
* Split – Kamen, krštenje petoga djeteta u obitelji Petra i Anite Jurčević
23. 10.
* Sjemenište, predvodio euharistijsko slavlje povodom 50. obljetnice ponovnoga otvaranja Sjemeništa te sudjelovao na susretu bivših sjemeništaraca I. i II. razreda šk. god. 1963./1964.
* Katedrala, predvodio euharistijsko slavlje na početku akademske godine za sveučilišnu zajednicu
24. – 25. 10.
* KBF, sudjelovao na XIX. međunarodnom teološkom simpoziju
27. 10.
* Vepric, predvodio euharistijsko slavlje na završetku duhovnih vježbi za sjemeništarce
30. 10.
* Split – Kamen, blagoslovio novi samostan sestara Službenica milosrđa (anćela) te prevodio euharistijsko slavlje
1. 11.
* Split – Lovrinac, na svetkovinu Svih svetih predsjedao svečanim euharistijskim slavljem
2. 11.
* Vidonje, na Spomen svih vjernih mrtvih predvodio euharistijsko slavlje
* Sitno Donje, predvodio misu zadušnicu za pok. don Franu Mihanovića
3. 11.
* Solin – Gospa od Otoka, krštenje pete kćeri u obitelji Mihe i Ljubice Mratović
5. – 17. 11.
* Nadbiskupijsko hodočašće u Svetu Zemlju
19. 11.
* Ordinarijat, primio kandidate za sveti red đakonata
21. 11.
* Split – Gospa od Zdravlja, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem
* Makarska – Sv. Marko, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem na blagdan sv. Klementa, zaštitnika Grada
23. 11.
* Mlinište, predsjedao euharistijskim slavljem za pokojne roditelje
24. 11., svetkovina Krista Kralja
* Katedrala, podijelio sveti red đakonata četvorici bogoslova na naslov Splitsko-makarske nadbiskupije
25. 11.
* Ordinarijat, dodijelio Caritasove studentske stipendije
27. 11.
* Ordinarijat, primio koordinatore Festivala žudija
29. 11.
* Split – FESB, sudjelovao na proslavi Dana Sveučilišta
30. 11.
* Split – Sućidar, predvodio svečano euharistijsko slavlje na blagdan sv. Andrije, zaštitnika župe
1. 12.
* Split, glasovao na referendumu o ustavnoj definiciji braka kao zajednici žene i muškarca
3. 12.
* Split – Sv. Filip Neri, slavio svetu misu i susreo se s vjernicima
4. 12.
* Vepric, sudjelovao u adventskoj duhovnoj obnovi svećenika Splitsko-makarske nadbiskupije
* Sjemenište – susreo se s dragovoljcima građanske inicijative „U ime obitelji“ te predvodio euharistijsko slavlje
5. 12.
* Kaštel Sućurac, predvodio svečano euharistijsko slavlje za stradale u bombardiranju 1943. godine
8. 12.
* Bajagić, predvodio euharistijsko slavlje na Drugu nedjelju došašća u sklopu proslave sv. Nikole, zaštitnika župe
9. 12.
* CBS, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem na svetkovinu Bezgrješnoga začeća blažene Djevice Marije, zaštitnice Centralnoga bogoslovnog sjemeništa, te nazočio popodnevnoj svečanoj akademiji
11. 12.
* Zagreb, Stalno vijeće HBK
12. 12.
* Sjemenište, slavio svetu misu zornicu
* Sjemenište, nazočio predstavljanju zbornika „Hrvatski mučenici i žrtve iz vremena komunističke vladavine“
14. 12.
* Split – Pojišan, slavio svetu misu zornicu
15. 12.
* Split – Varoš, predvodio euharistijsko slavlje na Treću nedjelju došašća u sklopu spomena na blažene Drinske mučenice te se susreo sa sestrama družbe Kćeri Božje ljubavi
17. 12.
* Split – Špinut, slavio svetu misu zornicu
* Ordinarijat, primio predstavnike Zajednice Cenacolo iz Ugljana
18. 12.
* Ordinarijat, predstavljanje Božićne poruke i susret s medijskim djelatnicima
20. 12.
* Ordinarijat, božićno primanje i čestitanje za vjernike te političke, kulturne i društvene djelatnike Grada i Županije
22. 12.
* Makarska, predvodio svečana euharistijska slavlja u župi Kraljice mira te u konkatedrali Sv. Marka
* Split – Gospa od Zdravlja, predvodio duhovnu obnovu za časne sestre grada Splita
23. 12.
* Ordinarijat, sveta misa i susret s djelatnicima Ordinarijata
24. 12., Badnji dan
* Svećenički dom – posjetio umirovljene i bolesne svećenike
25. 12., Rođenje Gospodinovo
* Katedrala, predvodio svečanu svetu misu polnoćku s pjevanom službom čitanja
* Katedrala, predvodio svečanu danju misu
* Split – Zatvor, predvodio euharistijsko slavlje za osobe lišene slobode
26. 12., Sv. Stjepan Prvomučenik
* Split – samostan Kćeri Božje ljubavi, predvodio euharistijsko slavlje i susreo se sa samostanskom zajednicom
* Split – Sustipan, predvodio svečano euharistijsko slavlje
27. 12.
* Trogir – samostan benediktinki, posjetio samostansku zajednicu
* Split – Trstenik, predvodio svečano euharistijsko slavlje s kolaudacijom orgulja
28. 12.
* Split – samostan klarisa, posjetio samostansku zajednicu
29. 12., Blagdan Svete Obitelji
* Split – Sukoišan, predvodio svečano euharistijsko slavlje
* Ugljane, posjetio Zajednicu Cenacolo i nazočio prikazu živih jaslica
31. 12.
* Katedrala, predvodio svečano euharistijsko slavlje kao zahvalnicu za proteklu građansku godinu