Splitsko-makarski nadbiskupi
1. 1.
* Katedrala – povodom Svetkovine Svete Bogorodice Marije, Dana Mira i Nove godine predsjedao euharistijskim slavljem uz zaziv Duha Svetoga
4. 1.
* Imotski – predsjedao euharistijskim slavljem i sprovodnim obredima za pokojnog fra Antu Anića
5. 1.
* Sumpetar (Jesenice) – predsjedao euharistijskim slavljem i sprovodnim obredima za pokojnog don Antu Klarića
6. 1.
* Katedrala – predsjedao euharistijskim slavljem prigodom svetkovine Bogojavljenja
9. 1.
* Split – Zenta, predsjedao euharistijskim slavljem prigodom posjete Domu za starije i nemoćne osobe
15. 1.
* Zadar – sudjelovao u proslavi sv. Stošije, zaštitnice Nadbiskupije
16. 1.
* Pučišća, o. Brač – sudjelovao na sprovodnim obredima pokojne majke mons. Nikole Eterovića
19. 1.
* Nadbiskupija – redovni susret s dekanima
20. 1.
* Mlinište – predsjedao euharistijskim slavljem za pokojne roditelje
21. 1.
* Zagreb – sjednica Stalnog vijeća HBK
22. 1.
* Katedrala – predsjedao molitvom za jedinstvo kršćana
23. 1.
* Vrgorac – predsjedao euharistijskim slavljem prigodom otvorenja i blagoslova samostana ss. Služavki Malog Isusa i Doma za starije i nemoćne osobe Immaculata
24. 1.
* CBS – obznanio imenovanje mons. Mate Uzinića, novog dubrovačkog biskupa, dosadašnjeg rektora CBS-a
* Zagreb – zajedničko zasjedanje HBK i BK BIH
25. 1.
* Zagreb – izvanredno plenarno zasjedanje HBK
26. 1.
* Zagreb – predsjedao sjednicom Vijeća za duhovna zvanja i sjemeništa HBK
2. – 3. 02.
* Dubrovnik – prisustvovao otvaranju Feste sv. Vlaha i predsjedao svečanim euharistijskim slavljem
6. 02.
* Kotor – prisustvovao u proslavi sv. Tripuna
9. 02.
* KBF – ispiti
11. 02.
* Split – Bolnica Križine, prigodom Dana bolesnika, posjetio bolnicu i predsjedao euharistijskim slavljem
13. 02.
* Slime – sprovod don Marina Škarice, duhovnika Centralnog bogoslovnog sjemeništa
14. 02.
* Vepric – sudjelovao u radu Misijskog vijeća HBK
18. 02.
* Split, Muzej Grada – otvorio izložbu slika oca Ante Gabrića
19. 02.
* Nadbiskupija – susreo se s voditeljima i suradnicima Ureda za mlade
18. 02.
* CBS – predsjedao sv. misom zadušnicom za pokojnog don Marina Škaricu
23. 02.
* KBF – ispiti
27. 02.
* Imotski – predsjedao euharistijskim slavljem preko kojega je krstio peto dijete u obitelji Tolić
1. 03.
* KBF – predavanja
2. 03.
* Posušje, BIH – susret i izlet s dekanima naše nadbiskupije
6. 03.
* Split – Mertojak, pohodio župu prigodom obiteljskog dana
8. 03.
* KBF – predavanja
9. 03.
* Katedrala – predsjedao euharistijskim slavljem prigodom Čiste srijede
11. 03.
* Nadbiskupija – primio gospodina Filipa Vučka, novog veleposlanike RH pri Svetoj Stolici
12. 03.
* Sjemenište – prisustvovao radu Stručnog skupa za vjeroučitelje
13. 03.
* Sjemenište – predsjedao euharistijskim slavljem sa zajednicom Fokolara
14. 03.
* Zagreb – sjednica Stalnog vijeća HBK
15. 03.
* KBF – predavanja
16. 03.
* Vepric – korizmena duhovna obnova svećenika naše nadbiskupije
17. 03.
* Konkatedrala – predsjedao sv. misom zadušnicom za pokojnog nadbiskupa dr. Franu Franića
18. – 19. 03.
* Dubrovnik – svečanost biskupskog ređenja i ustoličenja novoga dubrovačkog biskupa, Mons. Mate Uzinića
22. 03.
* KBF – predavanja
23. 03.
* Nadbiskupija – primio bogoslove koji primaju kandidaturu i službe lektora i akolita
24. 03.
* CBS – svečanost primanja bogoslova među kandidate za sveti red đakonata i prezbiterata
25. 03.
* Sjemenište – predsjedao svečanim euharistijskim slavljem prigodom svetkovine Blagovijesti
* Samostan ss. Milosrdnica – predsjedao euharistijskim slavljem
26. 03.
* CBS – sudjelovao u svečanosti dodjele diploma odgojiteljicama u dječjim vrtićima
27. 03.
* Kaštel Stari – predsjedao euharistijskim slavljem i svečanosti otvaranja Postupka za beatifikaciju sluge Božjega fra Ivana Perana
29. – 31. 03.
* Zagreb – Proljetno plenarno zasjedanje HBK
2. 04.
* Mostar – sudjelovao na svečanosti biskupskog ređenja mons. Tome Vukšića, Vojnog ordinarija u BIH
3. 04.
* Solin – predsjedao euharistijskim slavljem sa zajednicom obitelji „MI“
5. 04.
* KBF – predavanja
8. 04.
* Konkatedrala – predsjedao Križnim putem i sv. misom za Domovinu
9. 04.
* Humac, BIH – sudjelovao u susretu oko 2200 maturanata i predsjedao euharistijskim slavljem
* Sjemenište – sudjelovao na duhovnoj obnovi za mlade; tom prigodom predstavio YOUCAT – Katekizam katoličke crkve za mlade
10. 04.
* Makarska – korizmeni pohod župama Kraljice mira i sv. Marka
12. 04.
* Zagreb – sjednica Stalnog vijeća HBK
15. 04.
* Split – predvodio Križni put po Marjanu i predsjedao euharistijskim slavljem
17. 04. VELIKI TJEDAN
* Katedrala, na Cvjetnicu blagoslovio grančice masline te predvodio svečano euharistijsko slavlje Nedjelje Muke Gospodnje
19. 04.
* Nadbiskupija, predstavljena uskrsna poruka za medije
* Nadbiskupija, u dvorani Ivana Pavla II. sudjelovao u svečanosti predstavljanja knjige pape Benedikta XVI. Isus iz Nazareta; sudjelovao također u zatvaranju manifestacije Dani kršćanske kulture te dodijeli nagrade BUVINA njemačkom katoličkom novinaru i publicistu Peteru Seewaldu
20. 04.
* Katedrala, predsjedao euharistijskim slavljem povodom završetka 40 – satnog klanjanja
* Katedrala, uz sudjelovanje kanonika Prvostolnog kaptola i bogoslova predvodio svečani časoslov
21. 04. VELIKI ČETVRTAK
* Katedrala, predvodio svečano euharistijsko slavlje s posvetom ulja te se susreo sa svećenicima na zajedničkom ručku u Sjemeništu
* Katedrala, predvodio svečano euharistijsko slavlje Večere Gospodnje
22. 04. VELIKI PETAK
* Katedrala, uz sudjelovanje kanonika i bogoslova predvodio svečani časoslov
* Katedrala, predvodio obrede Muke Gospodnje
23. 04. VELIKA SUBOTA
* Katedrala, uz sudjelovanje kanonika i bogoslova predvodio svečani časoslov
* Nadbiskupija, primio predstavnice redovnica naše nadbiskupije te im čestitao Uskrs
* Svećenički dom, posjetio naše umirovljene i bolesne svećenike te im čestitao Uskrs
* Katedrala, predvodio liturgiju Vazmenog bdijenja; krstio peto dijete u obitelji Jozić
24. 04 USKRS
* Katedrala, predvodio svečano vazmeno euharistijsko slavlje
* Bilice, predvodio euharistijsko slavlje i čestitao Uskrs osobama lišenim slobode
25. – 28. 04.
* Bijelo Polje kod Mostara, BIH sudjelovao na permanentnom obrazovanju mlađih svećenika
29. 04.
* Metković, susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
30. 04.
* Metković, krizma
* Imotski, susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
1. 05.
* Imotski, krizma
5. 05.
* Split-Špinut, susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
06. 05.
* Kazalište, prisustvovao i uputio čestitku na svečanoj sjednici gradskog poglavarstva povodom blagdana sv. Dujma i dana Grada
* Katedrala, predvodio svečanu večernju uoči blagdana sv. Dujma
07. 05. SV. DUJAM
* Katedrala – Obala, svečanu procesiju i misno slavlje povodom blagdana Zaštitnika grada i Nadbiskupije svetog Dujma predvodio preuzvišeni gospodin mons. Želimir Puljić – nadbiskup zadarski
* Split-Mejaši, susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
8. 05.
* Split-Špinut, krizma
* Split-Mejaši, krizma
10. 05.
*Sinj, susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
13. 05.
* Imotski, prisustvovao Nacionalnom susretu mladih – FRAMA i predsjedao euharistijskim slavljem
14. 05.
* Sinj, krizma
* Vrlika, susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Katedrala, predsjedao molitvenim bdijenjem za duhovna zvanja prigodom Nedjelje Dobrog Pastira
15. 05.
* Vrlika, krizma
17. 05.
* Sjemenište, obavio redoviti godišnji pohod i predsjedao euharistijskim slavljem
18. 05.
* Zagreb, sjednica Stalnog vijeća HBK
19. 05.
* Split-KBF, prisustvovao svečanom obilježavanju Dana fakulteta, predsjedao euharistijskim slavljem i akademskim činom te podijelio diplome
* Split-Pojišan, susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
20. 05.
* Vranjic, susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
21. 05.
* Split-Pojišan, krizma
* Kaštel Stari, susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
22. 05.
* Vranjic, krizma
* Kaštel Stari, krizma
24. 05.
* Split-Kman, prigodom proslave župnog blagdana, Marije pomoćnice kršćana, predsjedao euharistijskim slavljem
25. 05.
* Nadbiskupija, susreo se s organizatorima završnice Nacionalne katoličke malonogometne lige
26. 05.
* Nadbiskupija, susreo se sa studentima-stipendistima Nadbiskupije
27. 05.
* Kaštel Lukšić, susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
28. 05.
* Žedno-o. Čiovo, susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
29. 05.
* Kaštel Lukšić, krizma
* Žedno-o. Čiovo, krizma
3.-5. 06.
* Zagreb, sudjelovao u cjelovitom programu Apostolskog pohoda svetog oca Benedikta XVI.
9. 06.
* Sjemenište, prisustvovao otvaranju završnice Nacionalne KMNL-e
11. 06.
* Ruda, susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Trilj, susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
* Solin, predsjedao euharistijskim slavljem povodom završnice KMNL-e
* Katedrala, predsjedao Misom bdijenja i klanjanjem pred Presvetim u predvečerje svetkovine Duhova
12. 06.
* Ruda, krizma
* Trilj, krizma
13. 06.
* Split-sv. Frane, prigodom blagdana sv. Ante, predsjedao euharistijskim slavljem
15. 06.
* Sjemenište, prisustvovao mjesečnom susretu mladih grada Splita i okolice
16. 06.
* KBF, ispiti
* Nadbiskupija, susreo se s organizatorima i sudionicima završnice KMNL-e
18. 06.
* Sjemenište, prisustvovao susretu ministranata i predsjedao euharistijskim slavljem
* Vrpolje, susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
19. 06.
* Vrpolje, krizma
* Žeževica-Čikeši, predsjedao euharistijskim slavljem u spomen na žrtve iz Drugog svjetskog rata
20. 06.
* Gimnazija, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem, Te Deum u prigodi završetka školske godine
22. 06.
Split-Trstenik, prisustvovao predstavljanju knjige Plemenita jednostavnost dr. don Ivice Žižića
23. 06. TIJELOVO
* Sinj, predsjedao euharistijskim slavljem prigodom svetkovine Tijelova i zlatnog jubileja šestorice braće svećenika franjevaca
* Katedrala, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem i procesijom
24. 06.
* Split-Trstenik, prigodom blagdana sv. Ivana Krstitelja, zaštitnika župe, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem i obilježavanjem 20. godišnjice ustanovljenja župe na Trsteniku
26. 06.
* Otok (kod Sinja), predsjedao svečanim euharistijskim slavljem preko kojega je za prezbitere zaredio: na naslov Splitsko-makarske nadbiskupije don Franka Prnjaka, te na naslov Franjevačke provincije Presvetog Otkupitelja fra Antu Ivana Rozića i fra Lukicu Vojkovića
29. 06.
* Konkatedrala, prigodom svetkovine apostolskih prvaka sv. Petra i Pavla te zlatnog i srebrnog jubileja naših svećenika, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem
30. 06.
* KBF, ispiti
* Katedrala, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem, Te Deum prigodom završetka akademske godine na Sveučilištu u Splitu
1. 07.
* Split-Manuš, prigodom svetkovine Presvetog Srca Isusova, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem kod oo. Isusovaca
* CBS, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem prigodom završetka odgojne godine u Bogosloviji
2. 07.
* Vidonje, susreo se s krizmanicima, njihovim roditeljima i kumovima
3. 07.
* Vidonje, krizma
4.-7. 07.
* Grabovica-Zidine (BIH), prisustvovao duhovnim vježbama za mlade svećenike naše nadbiskupije u Karmelićanskom centru „Sveti Ilija“
12.07.
* Zagreb, izvanredno plenarno zasjedanje HBK
15. 07.
* Split – Trstenik, posveta samostanske crkve u Klerikatu o. Ante Antića
16. 07.
* Kaštel Kambelovac, predsjedao euharistijskim slavljem povodom blagdana Gospe Karmelske
22.-26. 07.
* Paderborn (Njemačka), na poziv nadbiskupa Paderborna, sudjelovao u proslavi sv. Liberana
2. 08.
* Imotski, povodom blagdana Gospe od Anđela, predsjedao euharistijskim slavljem
3. 08.
* Rastovac-Zagvozd, predsjedao euharistijskim slavljem prigodom završetka obnove crkve
11. 08.
* Split-samostan ss. Klarisa, prigodom blagdana sv. Klare, predsjedao euharistijskim slavljem
13. 08.
* Solin, predsjedao euharistijskim slavljem za hodočasnike
15. 08.
VELIKA GOSPA
* Sinj, predvodio procesiju ulicama grada i svečano euharistijsko slavlje
* Pojišan, predvodio procesiju od Katedrale do Pojišana te predsjedao euharistijskim slavljem
16.-22. 08.
* Godišnji odmor
25. 08.
* Split, sudjelovao u radu Katehetske ljetne škole za vjeroučitelje u osnovnim školama
25.-26. 08.
* Vepric, sudjelovao na susretu bogoslova splitsko-makarske nadbiskupije
31. 08.
* Split-KBC Firule, blagoslovio novu radioterapijsku jedinicu na Odjelu za onkologiju i radioterapiju
1. 09.
* Solin, sudjelovao na prigodnoj akademiji povodom obilježavanja 100.te godišnjice uspostavljanja župe Gospe od Otoka
3.-4. 09.
* Ludbreg, sudjelovao na proslavi 600.te obljetnice ludbreškog euharistijskog čuda
6. 09.
* KBF, ispiti
7. 09.
* Vepric, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem i predvodio procesiju sa svijećama prigodom blagdana Male Gospe
8. 09.
* Solin, predvodio procesiju ulicama grada i predsjedao svečanim euharistijskim slavljem prigodom blagdana Male Gospe
9. 09.
* Katedrala, predsjedao euharistijskim slavljem za odgojitelje i prosvjetne djelatnike te uručio kanonske mandate vjeroučiteljima
10. 09.
* Udbina, sudjelovao na slavlju posvete crkve hrvatskih mučenika
* Podgrađe, sprovod don Juraja Marušića
11. 09.
* Postinje Gornje, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem prigodom proslave 100. obljetnice crkve Imena Isusova i Imena Marijina
12. 09.
* Split-NKG, predsjedao euharistijskim slavljem-zaziv Duha Svetoga na početku nove školske godine za djelatnike i učenike Gimnazije
13.-15. 09.
* Lovran, kao predjednik Vijeća za sjemeništa i duhovna zvanja HBK sudjelovao u radu odgojitelja bogoslovnih sjemeništa hrvatskog govornog područja
15. 09.
* Rijeka-Katedrala, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem prigodom blagdana Gospe Žalosne
16. 09.
* Split, sudjelovao u XVII. redovničkim danima; predsjedao euharistijskim slavljem u crkvi sv. Dominika
19. 09.
* Sjemenište, predsjedao euharistijskim slavljem prigodom početka Katoličke malonogometne lige
20. 09.
* Ordinarijat, primio izaslanstvo grada Splita na čelu s g. Jurom Šundovom, zamjenikom Gradonačelnika
21. 09.
Ordinarijat, primio gđicu Paola Cogliandro, talijansku konzulicu u Splitu
22. 09.
* Ordinarijat, susret s generalnim definitorijem Franjevačkog reda
23.-24. 09.
* Sarajevo, sudjelovao u slavlju beatifikacije Drinskih mučenika
26. 09.
* Split, sudjelovao u radu Međunarodnoga znanstvenog simpozija na temu splitske hagiografske baštine
* Ordinarijat, primio sudionike Simpozija
27. 09.
* Ordinarijat, primio gosp. Nenada Mladinea, prigodom njegovog odlaska u Avilu i posjeta ss. Karmelićanki
* Ordinarijat, primio s. Lucynu Mroczek, vrhovnu glavaricu Družbe Kćeri Božje ljubavi
28. 09.
* Vepric, studijski dan svećenika splitsko-makarske nadbiskupije
28.-29. 09.
* Šibenik, sudjelovao u proslavi blagdana sv. Mihovila
30. 09.
* CBS, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem prigodom blagdana sv. Jeronima i početka nove odgojne godine
1.-2. 10.
* Hvar, sudjelovao u proslavi sv. Stjepana I., pape i mučenika
3. 10.
* KBF, predsjedao euharistijskim slavljem-zaziv Duha Svetoga prigodom početka nove akademske godine
4. 10.
* Split-Klerikat, prigodom blagdana sv. Franje Asiškog, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem
5.-6. 10.
* Split-samostan sv. Klare, obavio redovitu kanonsku vizitaciju
7. 10.
* Ordinarijat, primio don Guisseppe Guera, vikara Opus Dei u RH
8. 10.
* Sjemenište, sudjelovao u prvom susretu bivših đaka Nadbiskupijske klasične gimnazije „Don Frane Bulić“, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem
11.-19. 10.
* Kao duhovni voditelj, sudjelovao na hodočašću u Svetu Zemlju zajedno s bogoslovima i odgojiteljima Centralnog bogoslovnog sjemeništa u Splitu
19.-20. 10.
* Varaždin, redovito jesensko plenarno zasjedanje HBK
20.-22. 10.
* Varaždin, predsjedao radom Vijeća HBK za sjemeništa i duhovna zvanja
23. 10.
* Blace, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem prigodom 100. obljetnice crkve
26. 10.
* Ordinarijat, primio gosp. Joška Berketa, gradonačelnika grada Kaštela, s izaslanstvom
28. 10.
* Ordinarijat, predsjedao sjednicom Caritasa Splitsko-makarske nadbiskupije
1. 11.
* Lovrinac – predsjedao euharistijskim slavljem prigodom svetkovine Svih svetih i Spomendana svih vjernih pokojnih
3. 11.
* Sjemenište, sudjelovao u proslavi 50. obljetnice djelovanja Doma za starije i nemoćne - Lovret
* Katedrala, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem za studente i nastavnike prigodom početka nove akademske godine na Sveučilištu u Splitu
4. 11.
* Split-Lovret, predsjedao euharistijskim slavljem prigodom 50. obljetnice Doma za starije i nemoćne
5. 11.
* Ordinarijat, predsjedao sjednicom Prezbiterskog vijeća Splitsko-makarske nadbiskupije
6. 11.
* Zasiok, predsjedao euharistijskim slavljem prigodom 70. Obljetnice mučeničke smrti mladog svećenika don Jure Mladine
10. 11.
* Ordinarijat, primio akademika Radoslava Tomića
11. 11.
* Trogir, otkrio novopostavljeni lik Krista na trgu ispred Katedrale
12. 11.
* Ordinarijat, predsjedao sjednicom Pastoralnog vijeća Splitsko-makarske nadbiskupije
13. 11.
* Šibenik, održao homiliju za vrijeme euharistijskog slavlja prigodom 50. obljetnice smrti mons. Ćirila Banića, šibenskog biskupa
13. 11.
* Ordinarijat, ugostio uzoritog gospodina kardinala Josipa Bozanića
14. 11.
* Trogir, proslava sv. Ivana Trogirskog
15. 11.
* Mlinište, predsjedao misom zadušnicom za pokojne roditelje
17. 11.
* CBS, predsjedao euharistijskim slavljem prigodom ispovijesti vjere i obećanja kandidata za sveti red đakonata
20. 11.
* Katedrala, prigodom svetkovine Krista Kralja, zaredio za đakone četvoricu bogoslova i za prezbitera jednog đakona
27. 11.
* Dicmo, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem prigodom posvete novoga oltara i blagoslova nove krstionice i ambona
30. 11.
* Vepric, adventska rekolekcija svećenika splitsko-makarske nadbiskupije
1. 12.
* Split-sv. Dominik, predsjedao misom zornicom, obavio kanonski
pohod župe
2. 12.
* Split-Poljud, predsjedao misom zornicom, obavio kanonski
pohod župe
3. 12.
* Split-Pojišan, predsjedao misom zornicom, obavio kanonski
pohod župe
4. 12.
* Dubrava, obavio kanonski pohod župe, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem prigodom posvete novoga oltara i blagoslova nove krstionice i ambona
5. 12.
* Lovrinac, predsjedao sprovodnom misom i obredima za pokojnu časnu sestru Lukreciju Mamić, misionarku, Službenicu milosrđa, nasilno ubijenoj u Burundiju
* Sjemenište, proslava 40. Obljetnice institucionalnog djelovanja Caritasa splitsko-makarske nadbiskupije
6. 12.
* Split-Dobri, predsjedao misom zornicom, obavio kanonski
pohod župe
7. 12.
* Split-Sukoišan, predsjedao misom zornicom, obavio kanonski
pohod župe
8. 12.
* CBS, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem prigodom svetkovine Bezgrješnog začeća blažene Djevice Marije, zaštitnice Centralnog bogoslovnog sjemeništa
9. 12.
* Split-sv. Frane, predsjedao misom zornicom, obavio kanonski
pohod župe
9.-10. 12.
* Pula, sudjelovao u slavlju biskupskog ređenja mons. Dražena Kutleše, izabranog koadjutora porečke i pulske biskupije
11.12.
* Split-Neslanovac, predsjedao euharistijskim slavljem i krstio četvrto dijete u obitelji Mamić
* Split-Manuš, obavio kanonski pohod župe
12.12.
* Katedrala, obavio kanonski pohod župe
13.12.
* Split-Kman, predsjedao misom zornicom, obavio kanonski
pohod župe
14.12.
* Split-Škrape, predsjedao misom zornicom, obavio kanonski
pohod župe
15. 12.
* Split-Veli Varoš, predsjedao euharistijskim slavljem, obavio kanonski
pohod župe
16.12.
* Split-Špinut, predsjedao misom zornicom, obavio kanonski
pohod župe
18.12.
* Makarska – pohodio južni dio Nadbiskupije, predsjedao euharistijskim slavljima u dvjema župama grada Makarske
21.12.
* Ordinarijat – božićni susret s djelatnicima Ordinarijata
* Ordinarijat – susreo se s medijskim djelatnicima i predstavio pastirsku božićnu Poslanicu svećenicima vjernicima Nadbiskupije
24.12.
* Split-Svećenički dom, pohodio umirovljene svećenike i čestitao im božićne blagdane
BOŽIĆ 2010.
* Katedrala – predsjedao euharistijskim slavljem na misi Polnoćki
* Katedrala – predsjedao euharistijskim slavljem na Danjoj misi
* Split – Zatvor, predsjedao euharistijskim slavljem prigodom božićnog pohoda osobama lišenim slobode
26.12.
* Split-samostan ss. Kćeri Božje ljubavi (na Marjanu), predsjedao misnim slavljem i čestitao Božić i božićne blagdane
* Split-Sustipan, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem prigodom blagdana sv. Stjepana Prvomučenika, zaštitnika župe
27.12.
* Trogir-benediktinski samostan, pohodio sestre i čestitao Božić i božićne blagdane
28.12.
* Split-samostan ss. Klarisa, pohodio sestre i čestitao Božić i božićne blagdane
30.12.
* Split-Sukoišan, predsjedao svečanim euharistijskim slavljem prigodom blagdana Svete Obitelji, zaštitnika župe
31.12.
* Katedrala – predsjedao euharistijskim slavljem; Te Deum za proteklu godinu