Splitsko-makarski nadbiskupi
1. 1., Svetkovina Marije Bogorodice
*Katedrala - predvodio svečano euharistijsko slavlje sa zazivom Duha Svetoga na početku nove građanske godine
6. 1., Bogojavljenje
* Katedrala - predvodio svečano euharistijsko slavlje
15. 1. Sv. Stošija
* Zadar, Katedrala – sudjelovao na proslavi euharistijskog slavlja povodom blagdana sv. Stošije
16. 1.
* Ordinarijat – konferencija za novinare na kojoj je predstavljen logo za Treći nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji
18. 1.
* Split, Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje na počeku Molitvene osmine za jedinstvo kršćana
20. 1.
* Mlinište – predvodio euharistijsko slavlje za pokojne članove obitelji
21. 1. Gospa Ranjena
*Split, Konkatedrala – predvodio euharistijsko slavlje
22. 1. – 25. 1.
* Zagreb – sudjelovao na Izvanrednom zasjedanju HBK i prisustvovao na Teološko-pastoralnom tjednu
26. 1.
* Ordinarijat – primio g. Andrew Dalgleisha, veleposlanika Ujedinjenog Kraljevstva Velike Britanija i Sjeverne Irske
27. 1.
* Split, Lovrinac - Sveta obitelj – prisustvovao na ispraćaju i predvodio misu zadušnicu za pokojnog o. Josipa Marcelića
29. 1.
* Ordinarijat – susret s voditeljima i predavačima na zaručničkim tečajevima
31. 1. Sv. Ivan Bosco, prez.
* Split, Kman – predvodio euharistijsko slavlje
2. 2. Prikazanje Gospodinovo – Svijećnica
* Split, Sv. Dominik – Katedrala – predvodio obred primanja zavjetne svijeće za Treći nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji i predvodio euharistijsko slavlje
3. 2. Sv. Blaž, b. i mč.
* Dubrovnik – sudjelovao na svečanom euharistijskom slavlju i procesiji povodom svetkovine sv. Blaža, zaštitnika Grada
4. 2.
* Kotor, Crna Gora – sudjelovao na proslavi sv. Tripuna, zaštitnika Grada
5. 2.
* Ordinarijat – predvodio sjednicu Pastoralnog vijeća Splitsko-makarske nadbiskupije
7. 2.
* Ordinarijat – predvodio sjednicu prezbiterskog vijeća Splitsko-makarske nadbiskupije
8. 2.
* Ordinarijat – primio delegaciju Katoličkih skauta
* Ordinarijat – predvodio sv. misu u zajedništvu sa sjemeništarcima i njihovim odgojiteljima
10. 2. Bl. Alojzije Stepinac
* Priko – Zakučac – pastirski pohod
* Priko – Omiš – posjetio djecu oboljelu od spinalno-mišićne atrofije u obitelji Kovačić i Rogošić
11. 2. Šesta nedjelja kroz godinu
* Srinjine – pastirski pohod
12. 2.
* Podgrađe – pastirski pohod
13. 2.
* Kaštel Lukšić – predvodio misu za pokojnu Tomislavu Vukorepa
14. 2. Pepelnica
* Split, Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje
15. 2.
* Ordinarijat – primio delegaciju članova „Hoda za život“
16. 2.
* Dubrava – Gornje Sitno – pastirski pohod
17.2.
* Dolac Donji – pastirski pohod
18. 2. Prva korizmena nedjelja
* Jesenice – pastirski pohod
19. 2.
* Tugare – pastirski pohod
21. 2.
* Vepric – korizmena rekolekcija za svećenike
22. 2.
*Ordinarijat – sjednica biskupa Splitske metropolije
23. 2.
* Podstrana – pastirski pohod
24. 2.
* Duće – pastirski pohod
24. 2. Druga korizmena nedjelja
* Dugi rat – pastirski pohod
28. 2.
Split, Lovrinac – prisustvovao ispraćaju o. Veselka Begića
1.3.
* Donje Sitno – pastirski pohod
2. 3.
* Strožanac – pastirski pohod
3. 3
* Split, Lovrinac – prisustvovao ispraćaju fra Stjepana Pupić-Bakrač
* Kostanje – pastirski pohod
4. 3.
* Trnbusi – pastirski pohod
* Srijane – Dolac Gornji – pastirski pohod
5. 3.
* Ostrvica – pastirski pohod
7. 3.
* Ordinarijat – primio obitelji Govorko i Zovoić sa djecom oboljelom od spinalne mišićne atrofije
9. 3.
* Zvečanje – pastirski pohod
10. 3.
* Split, Kamen – predvodio euharistijsko slavlje za članove Vijeća redovničkih odgojitelja i odgojiteljica
11. 3.
* Gata – pastirski pohod
12. 3.
* Ordinarijat – primio bogoslove kandidate za lektorat i akolitat
13. – 14. 3.
* Sarajevo – sudjelovao na zajedničkom zasjedanju BK BiH i HBK
15. 3.
* Split, Bogoslovija – predvodio euharistijsko slavlje i primanje među kandidate za đakonat i prezbiterat
16. 3.
* Split, Katolički bogoslovni fakultet – prisustvovao na simpoziju „Ecce homo“ koji je održan o 25. obljetnici Hrvatskog katoličkog liječničkog društva podružnice Split
17. 3.
* Split, Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje za članove Hrvatskog katoličkog liječničkog društva
* Split, palača Milesi – otvorio manifestaciju „Dani kršćanske kulture“
18. 3.
* Makarska, sv. Marko - predvodio euharistijsko slavlje prigodom tradicionalnog pohoda Makarskoj uoči Uskrsa
* Split, Sjemenište - predvodio euharistijsko slavlje u prigodi desete obljetnice preminuća službenice Božje Chiare Lubich, utemeljiteljice Djela Marijina – Pokreta Fokolara
19. 3. Sv. Josip
* Split, samostan Sv. Ane – predvodio euharistijsko slavlje na svetkovinu svetog Josipa, zaštitnika provincije
20. 3.
*Split, Konkatedrala – predvodio euharistijsko slavlje prigodom obljetnica smrti pokojnih splitsko-makarskih nadbiskupa: Frane Franića i Ante Jurića
21. 3.
* Split, Nadbiskupijska klasična gimnazija „Don Frane Bulić“ – susreo se s ravnateljem, profesorima i djelatnicima škole
24. 3.
* CBS – predvodio svečano euharistijsko slavlje podjele službi lektorata i akolitata9.4. Cvjetnica – Nedjelja Muke Gospodinove
25. 3. Nedjelja muke Gospodnje - Cvjetnica
*Katedrala - predvodio svečano euharistijsko slavlje te otvorio svečano četrdesetosatno klanjanje (kvarantore)
*Katedrala - sudjelovao na uri klanjanja
26. 3. Veliki ponedjeljak
* Katedrala - sudjelovao na uri klanjanja
27. 3 Veliki utorak
* Ordinarijat - predstavljanje Uskrsne poruke i susret s medijskim djelatnicima
*Katedrala – sudjelovao na uri klanjanja
*Ordinarijat - sudjelovao na zatvaranju Dana kršćanske kulture te dodijeli nagrade „Andrija Buvina“
28. 3., Velika srijeda
* Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje te zaključio četrdesetosatno klanjanje
* Katedrala – predvodio svečanu molitvu časoslova
29. 3., Veliki četvrtak
* Katedrala – predvodio svečano euharistijsko slavlje posvete ulja
*Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje Večere Gospodnje
30. 3., Veliki petak
* Katedrala – predvodio svečanu molitvu časoslova
* Katedrala – predvodio obrede Velikog petka
31. 3., Velika subota
* Ordinarijat – primio i čestitao blagdane predstavnicama raznih redova časnih sestara koje djeluju na području Splita
* Svećenički dom – posjetio starije i bolesne svećenike
* Katedrala – predvodio Vazmeno bdijenje
1. 4., Vazam – Nedjelja Uskrsnuća Gospodnjega
* Katedrala – predvodio svečano euharistijsko slavlje
* Zatvor, Bilice – predvodio euharistijsko slavlje
6. 4. Vazmeni petak
* Trogir – posjetio časne sestre Benediktinke u samostanu sv. Nikole
7. 4. Vazmena subota
* Split, Gospa od Zdravlja – podijelio sakrament svete krizme katekumenima i odraslima
* Split – posjetio časne sestre Klarise u samostanu sv. Klare
9. 4. Naviještenje Gospodinovo – Blagovijest
* Split, Sjemenište – predvodio svečano euharistijsko slavlje povodom svetkovine zaštitnice sjemeništa i nadbiskupijske klasične gimnazije
9. -12- 4.
* Zagreb – sudjelovao na LVI. Plenarnom Zasjedanju HBK
13. 4.
* Kaštel Štafilić - susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
14. 4.
* Staševica – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
15. 5.
* Kaštel Štafilić – sveta krizma
16. 4.
* Makarska – predvodio svetu misu za pokojnog fra Dominika Radića
20. 4.
* Gospić – Smiljan – Udbina – izlet djelatnika ordinarijata
22. 4.
* Staševica – sveta krizma
24. 4.
* Kocunar – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
25. 4. Sv. Marko, evanđelist
* Mertojak – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
26. 4.
* Veli Varoš – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
28. 4.
* Split, Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje na Susretu sjemeništaraca iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine
29. 4.
* Veli Varoš – sveta krizma
29.-30. 4.
* Hvar – sudjelovao na prigodnoj akademiji i ređenju mons. Petra Palića, novog hvarskog biskupa
1. 5. Sveti Josip, radnik
* Split, Mertojak – sveta krizma
2. 5.
* Kaštel Sućurac – susret s krizmanicima
3. 5.
* Kaštel Stari – susret s krizmanicima
4. 5.
* Split, HNK – sudjelovao na svečanoj sjednici grada Splita povodom dana Grada
6. 5.
* Kaštel Sućurac – sveta krizma
* Kaštel Stari – sveta krizma
* Split, Katedrala – predvodio svečanu molitvu Večernje tijekom koje su prepozit Prvostolnog kaptola mons. Nediljko Ante Ančić i gradonačelnik grada Splita gosp. Andro Krstulović Opara svečano otvorili moćnik sv. Dujma
7. 5. Sv. Dujam, zaštitnik Grada i Nadbiskupije
* Katedrala – Riva – sudjelovao na procesiji i koncelebrirao na svečanom euharistijskom slavlju koje je predvodio mons. Tomislav Rogić, šibenski biskup
9. 5.
* Runovići – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
10. 5. Uzašašće Gospodinovo
* Split, Sjemenište– povodom Dana Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu predvodio svečano euharistijsko slavlje te prisustvovao prigodnoj akademiji
11. 5.
* Sirobuja – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
12. 5. Sv. Leopold Bogdan Mandić
* Sirobuja – sveta krizma
13. 5.
* Krstatice – sveta krizma
* Runovići – sveta krizma
14. 5. Sveti Matija, apostol
* Katedrala – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
15. 5. Sveti Solinski mučenici
* Split, Sjemenište – sudjelovao na obilježavanju Međunarodnog dana obitelji
16. 5.
* Spinut – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
17. 5.
* Duće – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
18. 5.
* Ordinarijat – primio učenike osnovnih i srednjih škola koji su ostvarili najbolje rezultate na vjeronaučnoj olimpijadi
* Split, Gospa od Zdravlja – sudjelovao na „Danima fra Bernardina Sokola, franjevca, glazbenika i hrvatskog mučenika“
19. 5.
* Split, Katedrala – predvodio svetu misu za volontere „Hoda za život“
* Duće – sveta krizma
20. 5.
* Spinut – sveta krizma
* Katedrala – sveta krizma
21. 5. BDM Majka Crkve
* Mostar – koncelebrirao na svetom misnom slavlju i sudjelovao na simpoziju „U vjeri, nadi i ljubavi. Stoljetnica rođenja biskupa Žanića (1918 -2018)“ kojim je zaključena Godina biskupa Žanića u Mostarsko-duvanjskoj biskupiji
22. 5.
* Pujanke – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
23. 5.
* Vepric – svećenički dan
24. 5.
* Ordinarijat – primio rektora CBS s bogoslovima pete (5.) godine
25. 5.
* Split, Sv. Obitelj – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
26. 5.
* Split, Sv. Obitelj – sveta krizma
27. 5. Presveto Trojstvo
* Pujanke – sveta krizma
* Kman – susreo se s don Angelom Fernandezom Artimeom vrhovnim poglavarom Salezijanske družbe
28. 5.
* Sućidar – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
29. 5.
* Muć Donji – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
30. 5.
* Žnjan – predvodio euharistijsko slavlje o proslavi 50. obljetnice župe
31. 5. Tijelovo – Svetkovina Tijela i Krvi Kristove
Split, Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje i procesiju
2. 6.
* Sućidar – sveta krizma
3. 6. Deveta nedjelja kroz godinu
* Muć Donji – sveta krizma i krštenje petog djeteta u obitelji Granić
7. 6.
* Ordinarijat – primio članove Djela Marijina – Fokolarina
8. 6. Presveto Srce Isusovo
* Split, Visoka – predvodio euharistijsko slavlje o proslavi 50. obljetnice župe
9. 6. Bezgrješno Srce Marijino
* Split, Sućidar – podijelio sakramente svete krizme i prve pričesti za djecu s posebnim potrebama
9. -10. 6.
* Sarajevo – predvodio euharistijsko slavlje o svetkovini Presvetog Srca Isusova koje, dana Vrhbosanske nadbiskupije
11. 6. Sv. Barnaba
* Ordinarijat – primio članove Međunarodne teološke komisije
12. 6.
* Ordinarijat – radni sastanak Glavnog organizacijskog odbora za Treći nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji
* KBC Firule – blagoslovio novoizgrađenu kapelicu
13. 6. Sv. Ante
* Ordinarijat – susreo se s đakonima, don Dankom Kovačevićem i don Stankom Kaćunićem
* Split, Poljud – predvodio euharistijsko slavlje o spomendanu sv. Ante Padovanskog
14. 6.
* Ordinarijat – primio kanonike Prvostolnog kaptola u Splitu
* Ordinarijat – dodjela nagrada i priznanje za igrače KMNL i MMNL
15. 6.
* Split, Medicinski fakultet – sudjelovao na proslavi Dana sveučilišta
16. 6.
* Split, Sjemenište – predvodio euharistijsko slavlje na godišnjem susretu ministranata Splitsko-makarske nadbiskupije
17. – 18. 6.
* Zagreb – sudjelovao na Izvanrednom zasjedanju HBK
19. 6.
* Ordinarijat – primio članove zajednice „Molitva i riječ“
20. 6.
* Svib – susret s krizmanicima, roditeljima i kumovima
22. 6.
* Split, Gospa od Zdravlja – predvodio euharistijsko slavlje za kraj akademske godine
* Split, Konkatedrala – predvodio euharistijsko slavlje i zaredio desetoricu novih svećenika
24. 6.
* Svib – sveta krizma
26. 6.
* Sinj – predvodio euharistijsko slavlje za pokojnog fra Božu Lovrića
29. 6. – 2. 7.
Molise, Italija – podsjetio zajednicu Hrvata u talijanskoj pokrajini Molise i predvodio euharistijsko slavlje o spomenu 500. obljetnice dolaska Hrvata u Molise
3. 7. – 5. 7.
* Badija, Korčula – sudjelovao na permanentnom obrazovanju mlađih svećenika
6. 7.
* Ordinarijat – primilo gđu. Kristinu Križanac, gradonačelnicu grada Sinja i izaslanstvo VAD-a
* Ordinarijat – potpisao ugovor s Ministarstvom državne imovine o zemljištu na Dračevcu
7. 7.
* Zagreb, HBK – sudjelovao na susretu s Velikim Kancelarima, dekanima i prodekanima Katoličkih fakulteta u Hrvatskoj
13. 7.
* Marija Bistrica – predvodio euharistijsko slavlje na svetkovinu Majke Božje Bistričke
18. 7.
* Trilj – predvodio misu zadušnicu za pokojnog don Jakova Dragušicu
20. 7.
* Buško Blako, Karmel sv. Ilije – predvodio euharistijsko slavlje na blagdan sv. Ilije proroka
21. 1.
* Omiš – prisustvovao na finalnoj večeri Omiških klapa
25. 7. Sv. Jakov, apostol
* Ordinarijat – primio članove međunarodnog susreta mladih katolika „Inter Ecclesias“
26. 7. Sv. Joakim i Ana
* Ordinarijat – primio Claudea Grbešu, magistralnog delegata Papinskog viteškog reda Svetog groba jeruzalemskog za Hrvatsku
* Dicmo – predvodio euharistijsko slavlje za slavlje, sv. Ane, suzaštitnice župe
27. 7. 1. 8.
* Paderborn, Njemačka – sudjelovao na proslavi sv. Liborija, zaštitnika biskupije Paderborn i predvodio euharistijsko slavlje
4. 8. Sv. Ivan Maria Vianney
* Vidonje – predvodio euharistijsko slavlje za svećenike koji slave 40 godina misništva
5. 8.
* Sinj – prisustvovao na 303. viteškoj igri Alke
11. 8. Sv. Klara
* Split, Samostan sv. Klare – predvodio euharistijsko slavlje u samostanskoj crkvi prigodom svetkovine utemeljiteljice klarisa
* Solin – predvodio euharistijsko slavlje prigodom 36. hodočašća mladih Splitsko-makarske nadbiskupije Gospi Sinjskoj
15. 8., Uznesenje BDM – Velika Gospa
* Sinj – predvodio procesiju i euharistijsko slavlje o svetkovini Velike Gospe
* Split – predvodio procesiju i euharistijsko slavlje u svetištu Gospe od Pojišana
17.8. -19. 8.
* Vepric – susreo se s bogoslovima Splitsko-makarske nadbiskupije
23. 8.
* Sjemenište – sudjelovao na otvaranju Katehetske ljetne škole
* Prapatnice – predvodio euharistijsko slavlje o proslavi 100. obljetnice zavjetne procesije sv. Roku
27. 8.
* Vepric – prisustvovao dijelu duhovnih vježbi za svećenike Splitsko-makarske nadbiskupije
27. 8. – 30. 8.
* Livno, Kuća Djeteta Isusa – sudjelovao na duhovnim vježbama za mlađe svećenike Splitsko-makarske nadbiskupije
1.9.
* Katedrala, Split – predvodio euharistijsko slavlje te podijelio kanonske mandate vjeroučiteljima
4. 9.
* Ordinarijat – sudjelovao u predstavljanju humanitarne akcije „Obitelji za najmanje“ koja će se odvijati u sklopu Trećeg nacionalnog susreta hrvatskih katoličkih obitelji
7. 9.
*Vepric – koncelebrirao na euharistijskom slavlju kojeg je predvodio mons. Petar Rajič, apostolski nuncij
8. 9., Rođenje BDM (Mala Gospa)
* Solin – predvodio procesiju i euharistijsko slavlje prigodom blagdana Male Gospe
* Solin – koncelebrirao na večernjem euharistijskom slavlju kojeg je predslavio mons. Tomo Vukšić, Vojni ordinarij u BiH
10. 9.
* Palača Milesi, Split – prisustvovao okruglom stolu „Izazovi suvremenih obitelji“ koji je započeo tjedan Trećeg nacionalnog susreta hrvatskih katoličkih obitelji
* Gostovao u emisiji „Aktualno“ HKR-a
11. 9.
* Nadbiskupsko sjemenište, Split – sudjelovao u predstavljanju zbornika dječjih radova „U zagrljaju moje mame“
12. 9. Gospa velikog hrvatskog krsnog zavjeta
* Sustipan – prisustvovao izvedbi predstave „Miljenko i Dobrila“
13. 9. Sv. Ivan Zlatousti
* Pujanke, Split – predvodio euharistijsko slavlje i klanjanje pred Presvetim oltarskim sakramentom
15. 9.
* Solin – predvodio liturgijsko slavlje bdjenja „Hod svjetla“ uoči Trećeg nacionalnog susreta Hrvatskih katoličkih obitelji
16. 9. Treći nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji
* Solin – predvodio euharistijsko slavlje o Trećem nacionalnom susretu hrvatskih katoličkih obitelji
18. – 20. 9.
* Šibenik - sudjelovao na Susretu animatora za duhovna zvanja
21. 9.
* Samostan Gospe od Zdravlja, Split – sudjelovao na XXXIV. Redovničkim danima
* Dobrinče, Medov Dolac – predvodio euharistijsko slavlje i sprovodne obrede za pokojnog don Pavu Piplicu
23. 9. Dvadeset i peta nedjelja kroz godinu
* Gljev – predvodio euharistijsko slavlje i obred posvete oltara u crkvi sv. Jeronima na Gljevu
25.9.
* Dugi rat – predvodio euharistijsko slavlje za početak nove sezone KMNL
26. 9.
* Vepric – studijski dan svećenika Splitsko-makarske nadbiskupije
27. 9. Sv. Vinko Paulski
* Gospa od Zdravlja, Split – predvodio euharistijsko slavlje za srednjoškolce i njihove profesore
28. – 29. 9.
*Šibenik - sudjelovao na proslavi sv. Mihovila, zaštitnika grada Šibenika
30. 9. Sv. Jeronim
* Dugopolje – predvodio euharistijsko slavlje o proslavi 80. obljetnice Crkve
* CBS, Split – predvodio euharistijsko slavlje na početku nove odgojno-akademske godine
1. 10. Sv. Terazija od Djeteta Isusa
* Katolički bogoslovni fakultet, Split – predvodio euharistijsko slavlje za početak nove akademske godine
1. -2- 10. Sv. Stjepan, papa i mučenik
* Hvar- sudjelovao na svečanoj proslavi sv. Stjepana I., pape i mučenika
3. 10.
* Solin – predvodio euharistijsko slavlje i susreo se sa volonterima i članovima odbora Trećeg nacionalnog susreta hrvatskih katoličkih obitelji
4. 10. Sv. Franjo Asiški
* Trstenik – predvodio euharistijsko slavlje
7. 10. Dvadeset sedma nedjelja kroz godinu
* Zaostrog – predvodio euharistijsko slavlje o proslavi 550. obljetnice dolaska franjevaca u samostan u Zaostrog
8. – 11. 10.
* Zagreb – sudjelovao na 57. Plenarnom zasjedanju HBK
13. 10.
* Zagreb, Katedrala – predvodio euharistijsko slavlje na Hodočašću vjernika Splitsko-makarske nadbiskupije blaženom Alojziju Stepincu
15. 10.
* Split, Kampus – predvodio euharistijsko slavlje za početak nove akademske godine
17. 10.
* KBF, Split – sudjelovao na otvaranju 24. međunarodnog teološkog simpozija KBF-a u Splitu, na temu „Teologija i ekologija“
20. 10.
* Konkatedrala , Split – predvodio euharistijsko slavlje o proslavi 25. obljetnice biskupstva
21. 10. Dvadeset deveta nedjelja kroz godinu
* Kampus, Split – predvodio euharistisjko slavlje za završetak volonterske akcije „72 sata bez kompromisa“
22. 10.
* Ordinarijat – primio kandidate za sveti red đakonata na naslov Splitsko-makarske nadbiskupije
23. 10.
* Ordinarijat – primio prof. Dragana Ljutića, novog rektora Sveučilišta u Splitu sa njegovim suradnicima
24. 10.
* CBS, Split – predvodio euharistijsko slavlje prigodom obećanja kandidata za sveti red đakonata
25. 10.
* Nadbiskupsko sjemenište, Split – sudjelovao na predstavljanju zbornika „Oče naš. Jedan je Otac vaš“ koji je priređen u čast 25. obljetnice biskupstva mons. marina Barišića, nadbiskupa i metropolita Splitsko-makarskog
26. 10.
* Kaštel Sućurac – predvodio euharistijsko slavlje na kojem je posvetio oltar i blagoslovio novoizgrađeni dom Sestara Službenica Milosrđa – Anćela
28. 10. Trideseta nedjelja kroz godinu
* Konkatedrala, Split – predvodio euharistijsko slavlje tokom kojeg je zaredio trinaestoricu novih đakona
1. 11. Svi Sveti
* Lovrinac, Split – predvodio euharistijsko slavlje i molitvu odrješenja za sve pokojne
2. 11. Dušni dan – Spomen vjernih mrtvih
* Mlinište – predvodio euharistijsko slavlje
4. 11.
Košute – predvodio euharistijsko slavlje tokom kojeg je krstio djecu iz obitelji Milan i Bakić
6. 11.
* Ordinarijat – sudjelovao na konferenciji za medije na kojoj je KBC-u Split uručeno 620.000 kuna skupljene u humanitarnoj akciji „Obitelji za najmanje“, koja je upriličena uz Treći nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji
9. 11.
* Ordinarijat – primio predstavnike udruge „Naš Hajduk“
10. 11 – 18. 11.
*Rim – sudjelovao na pohodu Ad limina
21. 11. Prikazanje Blažene Djevice Marije – Gospa od Zdravlja
* Split, Gospa od Zdravlja – predvodio svečano euharistijsko slavlje
* Makarska, Konatedrala sv. Marka – predvodio svečano euharistijsko slavlje prigodom proslave svetoga Klementa, mučenika, zaštitnika župe
22. 11. Sveta Cecilija
* Ordinarijat – primio članove udruge „Teofil“ koja okuplja bivše studente KBF-a Split
23. 11.
* Ordinarijat – primio fra Ivana Sesara, generalnog definitora i prokuratora Franjevačkog reda manje braće u Rimu
* Split, Caritas - primio učenike i studente stipendiste sa njihovim roditeljima te im podijelio stipendije u organizaciji Caritasa Splitsko-makarske nadbiskupije
24. 11.
* Nadbiskupsko sjemenište – prisustvovao na stručnom skupu za vjeroučitelje Splitsko-makarske nadbiskupije
* Mlinište – predvodio euharistijsko slavlje za pokojne roditelje
28. 11.
* Kostanje – sudjelovao na završnom susretu župnika Poljičkog dekanata
29. 11.
* Ordinarijat – primio ravnatelja, profesore i učenike škole za „Grafiku, dizajn i umjetnost“ koja je ove godine u prostorijama ordinarijata izložila učeničke radove na temu Božića
2. 12. Prva nedjelja došašća
* Split, Sjemenište – predvodio euharistijsko slavlje
5. 12.
* Vepric – predvodio euharistijsko slavlje i sudjelovao na adventskoj rekolekciji za svećenike Splitsko-makarske nadbiskupije
6. 12. Sv. Nikola, b.
* Ordinarijat – primio klapu „Sv. Juraj – HRM“
7. 12. Sv. Ambrozije, b. i n.
* Split, CBS – prisustvovao akademiji u čast Bezgrešnog začeća BDM, zaštitnice Centralnog bogoslovnog sjemeništa u Splitu
8. 12. Bezgrešno začeće BDM
* Split, CBC – predvodio euharistijsko slavlje
* Sv. Frane na Obali – predvodio euharistijsko slavlje
9. 12. Druga nedjelja došašća
* Katuni – predvodio euharistijsko slavlje tokom kojeg je blagoslovio nova zvona
10. 12.
* Ordinarijat – primio članove Hrvatskog plemićkog zbora
11. 12.
* Ordinarijat – primio članove Neokatekumenskog puta
12. 12.
* KBF, Split – blagoslovio nove prostorije Centra za epigrafička, paleografska i povijesno teološka istraživanja „Don Frane Bulić“
13. 12. Sv. Lucija, dj. i muč.
* Ordinarijat – božićno primanje za ravnateljice i ravnatelje predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova
16. 12. Treća nedjelja došašća
* Split, Konkatedrala – predvodio euharistijsko slavlje i krstio četvrto dijete u obitelji Petric
* Samostan Školskih sestara franjevki, Lovret – predvidio adventsku rekolekciju za redovnice grada Splita
20. 12.
* Ordinarijat – božićno primanje za vjernike te političke, kulturne i društvene djelatnike grada Splita i Splitsko-dalmatinske županije
21. 12.
* Ordinarijat – predvodio euharistijsko slavlje i susreo se djelatnicima Ordinarijata
* Ordinarijat – predstavljanje Božićne poruke za medije
23. 12. Četvrta nedjelja došašća
* Makarska, katedrala sv. Marka – predvodio euharistijsko slavlje
24. 12. Badnjak
* Split, Svećenički dom – pohodio umirovljene svećenike Splitsko-makarske nadbiskupije
25. 12., Božić - Rođenje Gospodinovo
* Katedrala - predvodio svečanu svetu misu polnoćku
* Katedrala - predvodio svečanu danju misu
* Split, Zatvor - predvodio euharistijsko slavlje za osobe lišene slobode
26. 12., sv. Stjepan Prvomučenik
* Split, samostan Kćeri Božje ljubavi – predvodio euharistijsko slavlje i posjetio korisnike doma za starije o kojima se brinu časne sestre
* Split, Sustipan - predvodio svečano euharistijsko slavlje
27. 12., Sv. Ivan, ap . ev.
* Trogir – posjetio časne sestre Benediktinke u samostanu sv. Nikole
* Split – posjetio časne sestre Klarise u samostanu sv. Klare
30. 12., Sv. Obitelj Isusa, Marije i Josipa
* Split, Sukoišan, predvodio svečano euharistijsko slavlje
31. 12.
* Katedrala - predvodio euharistijsko slavlje kao zahvalnicu za proteklu građansku godinu